[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Momenti kur një qytetarë në Klinë arrestohet, dyshohet se nuk vendosi maskën 

Një person është ndaluar dhe më pas arrestuar nga Policia në Klinë.Rasti ka ndodhur sot rreth orës 11:00 në qendër të qytetit.Portali Klina.info raporton se i njëjti u arrestua për shkak të mosmbajtjes së maskës.

Më poshtë keni momentin e arrestimit të qytetarit nga Policia e Kosovës./Botapress/

Menu Title