[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Momenti kur grushtohen në mes veti Zeka dhe Krasniqi(Video)Debati i ashpër mes dy deputetëve Frashër Krasniqi i VV’së dhe Milaim Zekës të NISMA’s ka eskaluar në dhunë fizike mes tyre.

Ata fillimisht janë fyer rendë me njëri tjetrin, më pas Krasniqi ka gjuajtur me ujë Zeken. Njëjtë ka vepruar edhe Zeka.

 

Më pas Krasniqi është ngritur nga ulësja dhe e ka grushtuar Zeken.

 

Krejt kjo ka ndodhur live në një debat në Klan Kosova. Moderatori ka ndërprerë emisionin.

 

Ky është momenti kur ka ndodhur sulmi:

Menu Title