.
×

Momenti kur gjarpëri kapet brenda guaskës së banjosNjë gjë jo shumë e rrallë është bërë hit në internet. Është pikërisht momenti kur një burrë kap një gjarpër brenda shtëpisë së tij, shkruan BotaPress. Saktësisht ai kapi gjarpërin brenda guaskës së banjos.

E tëra kjo u filmua nga familjari i tij dhe u hudhë në internet, ku edhe ka marrë miliona shikime. /BotaPress.

Për më shumë shikoni videon:

VIDEO KETU