[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Momenti kur 8 Motrat Mustafa dhe dy vëllezërit këndojnë bashkë me nënën në fejesën e LulesDitë më parë u fejua e vogla e motrave Mustafa.Ditë më parë është fejuar Lule Mustafa, e cila organizoi ndejë me shumë të ftuar, e në mesin e tyre edhe shumë fytyra nga estrada.

Lule Mustafa u fejuar me Albanin, ndërsa çifti shkëlqyen në ditën e rëndësishme të tyre.

Një moment emocionues nga kjo fejesë ishte edhe ai kur tetë motrat Mustafa dhe dy vëllezërit e tyre kënduan bashkë me nënën këngën “Qika e nanës”.

 

Menu Title