[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Momenti dramatik kapet në kamerë- Vetura rrotullohet dhe vetaksidentohetKy është momenti dramatik kur një veturë vetëaksidentohet dhe rrotullohet e tëra, ndërsa në radion e veturës që po i merr pamjet me kamerë, si për ironi dëgjohët kënga “i’m spinning around in circles” që shqip përkthehet “ po rrotullohem”.

Pamjet janë prej qytezës Surrey në Britani të Madhe.

Impakti është aq i madh nga ky vetëaksdient sa që vetura rrotullohet disa herë deri në momentin kur përplaset në drunjtë që janë anash rrugës.

Vetura tjetër ndalet në vend dhe në këtë mënyrë eviton një aksident të tmerrshëm.

Këto janë pamjet:

Video

Menu Title