[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Moderatorja e njohur shqiptare në ‘Miss Kina’ 

Moderatorja e njohur dhe mjaft sexy sapo na ka surprizuar me njoftimin e saj të fundit.

 

Albana Osmani dallohet për hijeshinë e saj por the tiparet prej modeleje.

 

Por e kishit parë ndonëjherë nga ky këndvështrim….? Albana Osmani me tipare kinezeje??

 

Ajo ka publikuar një foto nga spektakli i Top Shou kus hkruan: Hello from “miss China “????????.

 

Nëse kjo është thjesht një shaka e moderatores apo po na paparjmëron për diçka më shumë pritet të mësohet në vazhdim./Botapress/

 

Menu Title