.
×

Modelja shqiptare ‘na lë pa fjalë’ në imazhet e fundit (FOTO)Modelja e njohur shqiptare personifikohet për sharmin dhe bukurinë tërheqëse që ka, shkruan GazetaBlic.Është fjala për Alesia Noka e cila shfaqet më simpatike se kurrë.Por, në imazhet fundit na ka mahnitur me pamjen e saj.

Ajo siç duket në këto foto ka reklamuar brendet e fundit të dizajneres Tarik Ediz, e cila konsiderohet ndër dizajneret më të famshme turke ku operon në më shumë se pesë shtete.
Bukuroshja shqiptare padyshim që është pjesë e shumë brendeve të ndryshme, e cila na shfaqet çdoherë e më në formë.Fotosesionet e saj të mrekullueshme, janë pothuajse gjithmonë pjesë e mediave rozë.