.
×

Modelja nga Mitrovica i prpozon martesë Xherdan ShaqiritNdeshja e zhvilluar mbrëmë mes Zvicrës dhe Serbisë ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Ishte shkëlqimi i dy shqiptarëve Xherdan Shaqiri e Granit Xhaka, ai që bëri krenarë të gjithë shqiptarët anë e mbanë globit.

Modelja nga Mitrovica, Besa Istrefi madje i ka kërkuar martesë Xherdan Shaqirit.

Në një imazh të hedhur në InstaStory, Besa shfaq momentin kur Shaqiri ka shënuar gol, teksa shkruan në mbishkrimin e fotografisë se ka dëshirë të martohet me të.

“Oh la la, ma lerëni këtë Xherdanin ta martoj”, shkruan modelja mitrovicase.