.
×

Modelja e njohur kafshohet nga peshkaqeni teksa po bënte fotografi me ta (Foto) 

Modelja e njohur e “Instagramit”, Katarina Zarutskie është kafshuar në dorë nga një peshkaqen.

Ngjarja ka ndodhur në Bahamas, teksa ajo ishte shtrirë me shpinë mbi ujë për të nxjerr një fotografi me tufën e peshkaqenëve ndër të.

 

 

Kjo ngjarje u fotografua nga babai i të dashurit të saj, i cili ishte duke i bërë disa fotografi modeles, transmeton Indeksonline.

Aty shihet edhe momenti kur peshkaqeni ia kafshon dorën modeles, dhe ajo fundoset në ujë për ta dal pas pak sekondash dhe kapur me shumë forcë dorën që të mos rrjedh gjak.

Image result for Katarina Zarutskie

Ndryshe, Katarina tha se tani e tutje do të ketë më shumë kujdes për natyren dhe do të respektoj shtëpinë e secilës kafshë.

“Nëse do të hysh të notosh me peshkaqenët duhet edhe të marrësh parasysh rreziqet që mund të vinë nga ky veprim” ka përfunduar ajo./Indeksonline/

Image result for Katarina Zarutskie