[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Modeli 6 vjeçar që po mahnitë të gjithë me dukjen e tijOgren Borovci vetëm 6 vjeç nga Prishtina , po mahnit të gjithë me dukjen e tij, Ogreni ka marrë pjesë në disa sfilada të modës për fëmij si në pasarelat e “ Fashion Night” e disa të tjera, por ajo çka e karakterizon këtë fëmij është dukja e ti dhe qëndrimi që ka,  dhe po ashtu shihet se është i lindur për modelizëm, transmeton Botapress.info

Kostumi i skenës i shkon shumë dhe sa herë që shkel pistat e modës Orgeni mahnit të gjithë më talentin që e ka. 6 Vjeçari nga Prishtina është në klasë të parë në shkollën fillore “ Iliria” dhe dashnia që e ka për mësuesen Resmie Morina është shumë e madhe, Orgeni thotë se e do shumë mësuesen dhe nuk do donte të kishte një mësuese tjetër asnjëherë pos Resmien, transmeton Botapress.info

Ogren Borovci i lindur me 17.05.2012 e do shumë këndimin dhe di të këndoj bukur , shikon televiszion dhe lënd të preferuar e ka matematikën , kafsha e ti e preferuar mbetet Luani , transmeton Botapress.info

Për më teper shiko fotot e këti modeli 6 vjeç nga Prishtina :

Menu Title