[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mocioni i votëbesimit: Deputetët e VV-së në Kuvend me maskaDeputetët e Vetëvendosjes kanë marrë masa kundër koronavirusit dhe të tillë po presin të shohin rezultatin e votave që do të vendosin për fatin e Qeverisë Kurti.

Por, në këtë fotografi të publikuar nga ata, është pikërisht ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, që nuk ka vendosur një maskë si preventivë.

Menu Title