[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ministria e Financave njofton se sot dolën nga 170 euro edhe për këta punëtorëBotapress 11 Gusht – Ministria e Financave, Hykmete Bajrami ka njoftuar se sot është ekzekutuar edhe pjesa e dytë prej 170 euro për qytetarët.Bajrami ka thënë se deri në deri në ora 13:00 është ekzekutaur edhe pjesa e dytë e listës nga masa 3a, për 53,248 përfitues me shumë totale 9,446,560.00 €.

Postimi i plotë i saj:

Të nderuar qytetarë,Ministria e Financave njofton se sot, deri në ora 13:00 është ekzekutaur edhe pjesa e dytë e listës nga masa 3a, për 53,248 përfitues me shumë totale 9,446,560.00 €.Stafi i Ministrisë së Financave është në proces të përgatitjes së listave 3a për bizneset si dhe ekzekutimin e masës 8.

Menu Title