[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ministri Zemaj dhe inspektorët komunal, largojnë nga kafiteritë qytetarët që nuk po respektojnë masat ndaj Covid-19Botapress 30 Qershor – Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, bashkë me Inspektorët komunal të Komunës së Prishtinës kanë dalur për të inspektuar kafiteritë, për të parë nëse po respektohen masat për mbajtjen e distancës në kohë pandemie.

Në këto orë, ministri Zemaj dhe inspektorët nga fotografitë e siguruara nga portali arbresh.info shihet se po inspektohen kafiteritë tek të ashtuquajturat “Kafet e rakisë” në kryeqytet.

Menu Title