[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Milot Rashica shënon gol dhe feston duke bërë shqiponjënSkuadra e Werder Bremenit ka shënuar golin e parë në duelit ndaj Wolfsburgut.Golin e parë në këtë sfidë e ka realizuar sulmuesi i kombëtares kosovare, Milot Rashica.

Rashica gjeti golin nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 12’të të sfidës dhe pas golit ai festoi me shqiponjë – në nder të viktimave pas tërmeteve në Shqipëri.

Rezultati aktual i takimit është 0-1.

Ja goli:

VIDEO

Menu Title