[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Milaim Zeka: Tomë Gashi punon për shërbimin sekret serbNë një nga emisionet televizive në Kosovë që po zhvillohen tani, lidhur me arrestimet e fundit të Gjykatës Speciale, Milaim Zeka akuzon Tomë ashin që punon për shërbimin sekret serb, transmeton Botapress.info.

Sipas Zekës, të mbrohesh nga Tomë Gashi është e njejtë sit ë mbrohesh nga Vucici.

Gjatë debatit që po mbahet në këtë emision, ka akuza të ndryshme sa I përket Gjykatës Speciale dhe mandatit të saj, njofton Botapress.

Menu Title