.
×

Milaim Zeka ka tentuar të bëjë vetëvrasje, tregon mënyrat që i përdori (Video) 

 

 

Në emisionin ‘Lemza’ në Tribuna Channel ishte i ftuar Milaim Zeka.

Ai ka treguar se si jeta ka ditur ta godasë shumë here dhe të mendojë edhe më të keqën.

 

Ai në emisionin ‘Lemza’ ka rrëfyer edhe mënyrat se si ka tentuar të vetëvritej.

 

Për ta kuptuar klikoni linkun më poshtë: