[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mihrije Brahën e keni parë në fotografi të ndryshme, por jo në mës të borës (Foto) 

më së shumti për pamjen e saj, pavarësisht viteve, është Mihrije Braha, një zonjë me shumë klas në çdo paraqitje, shkruan Kosovarja.

 

Edhe kësaj here, eksperimenti i saj me veshjen po pëlqehet dhe po merr shumë komente në rrjetet sociale.

Me taka dhe kravatë të kuqe, me setër dhe shumë elegante, ka realizuar një fotografi shumë tërheqëse të cilën do ta shihni në vazhdim.

 

Për të vitet janë thjeshtë numër, e që këtë po e dëshmon në çdo paraqitje.

Menu Title