.
×

Mihrije Braha tregon arsyen pse mungoi në dasmën e djalit të Remzie OsmanitMihrije Braha ka publikuar një imazh në rrjete sociale. Ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e saj.

Komente këto prej nga me të ndryshmet, ishte njëri koment i cili mori vëmendje. Këngëtarja, mori pjesë në dasmën e Gresa Behlulit ku këndoi disa këngë dhe ndezi atmosferën.

Por Mihrije, mungoi në dasmën e djalit të Remzie Osmanit, u shtuan dyshimet se nuk ishte e ftuar por ajo ka treguar arsyen e mungesës.

Ishte një fanse e cila i ka komentuar duke e pyetur se pse ka munguar, ‘Shumë bukur Mihrije por nuk te kemi pa te Remzia në darsem, je shumë e bukur’.

Ajo ia ka kthyer, duke i treguar se ka qenë në Amerikë, dhe për këtë arsye ka munguar.