[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mihrije Braha thotë: Naim Abazi është ma i forti (Foto) 

Është një nga çiftet më të vjetra dhe më të përfolura të estradës.

Naim Abazi e Mihrjije Braha pavarësisht moshës po arrijnë mjaftë mirë t’i mbijetojnë tregut dhe konkurrencës, ata madje janë tejet aktiv me koncerte e emisione të ndryshme televizive.

Këngëtarja ka postuar një fotografi mjaftë interesante të bashkëshortit të saj, ndërsa ka shkruar: Kush është ma i forti! E sipas saj sigurisht që është Naimi.

Menu Title