[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mihrije Braha si “çikë” e re, ja si duket (Foto) 

 

Mihrije Braha është njëra nga këngëtaret më të vjetra të estradës.

Ajo njihet për kreativitetin e saj në prezantime të emisoneve si dhe për elegancën e përherëshme.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram” në të cilën duket më e re se mosha që vertetë e ka.

Image result for mihrije braha

Ja se si duket ajo.

Menu Title