[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mihrije Braha mundohet ti sfidoj vitet! Bënë fytyrën xham (Foto) 

Mihrije Braha është këngëtarja e shumë dekadave në skenë dhe këngët e saj janë hite që i kanë mbijetuar kohës.

Por vitet po ecin dhe së bashku me to edhe pamja e Mihrijes po ndryshon.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shohim një portret të sajin ku fytyra e saj duket e pastër dhe e lëmuar si xhami.

Mihrija po e mbanë shumë vetën dhe po kujdeset për fytyrën dhe format trupore por si duket po ndërhynë edhe në fotografi me efekte të ndryshme.

Ndryshe, Mihrija dhe bashkëshorti i saj, Naimi janë prindër të një djali.

Menu Title