[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mihrije Braha kthehet në kohë, publikon foto kur ekspozonte gjoksin dhe kishte flokët shumëngjyrësheKëngëtarja Mihrije Braha ka publikuar një imazh kur ka qenë me e re.

Mihrije, është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të shumta me ndjekësit.Së fundi, në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ka publikuar një foto duke u kthyer në kohën kur ishte me flokë shumëngjyrëshe.

Përveç flokëve interesante ajo shihet se ka ekspozuar edhe gjoksin e saj.

Menu Title