[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mihrije Braha: Kam derdhë lot shumëMihrije Braha ishte mysafire në ‘Mirage’. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Mihrije Braha gjatë një interviste ka folur rreth jetës private dhe karrierës muzikore.

Si asnjëherë më parë, këngëtarja ka zbuluar shumë të pathëna madje nuk kanë munguar as lotët.  Për detaje të tjera të emisionit në fjalë dhe një interviste krejt ndryshe nga këngëtarja e cila po i reziston kohës, nuk duhet t’i humbisni.

VIDEO

Menu Title