.
×

Mihrije Braha iu lë ‘pa tekst’ me foton e fundit që ka postuarKëngëtarja e mirënjohur  Mihrije Braha, është njëra nder femrat me me stil në skenën muzikore.

Ajo me stilin e saj ndryshe ka marr vëmendjen e të gjithëve ndjekesve.
Edhe pse është nënë e një djalit Mihrija arrin që të kujdeset bukur për pamjen e saj, dhe gëzon linja trupore shumë të bukura.

Në rrjetin social Instagram këngëtarja është shumë aktive, tash edhe pasi që ka hapur edhe biznesi e saj.

Në një fotografi të publikuar Mihrija shihet më në formë se kurrë më parë.