[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mihrije Braha ia qeshë gjoksin bombastik Enca Haxhiut (Foto)



Kjo është përplasja e radhës mes dy femrave shumë të lakuara të showbizit.

Është një nga femrat më seksi të showbizit, e komentuar shpesh për fotot e videot provokuese, ku nuk ngurron të tregojë format trupore. Megjithatë jo të gjithë i pëlqejnë format bombastike të Encës dhe këtë e thonë hapur.

E ftuar në emision “Mirage”, Mihrije Braha është detyruar të zgjedhë mes Encës dhe Fjolla Morinës, se cila mes tyre ka gjoksin më seksi.

Dhe Mihrija zgjodhi Fjollën duke e argumentuar përgjigjen me këto fjalë: “Ai që ia ka bërë gjoksin Fjollës, ia ka gdhendur mirë, kurse gjoksi Encës ka marrë malin”, tha Mihrija.

Me siguri Enca nuk do të mbetet shumë e kënaqur nga këto komente, megjithëse ajo është disi indiferente ndaj kritikikave për format e saj trupore.

Ajo sulmohet shpesh për trupin me forma të ekzagjeruara si dhe për foto e postuara, ku asnjëherë nuk mungon photoshop.

Nga ana tjetër Fjolla ka bërë publik faktin, se për të pasur forma trupore që ka, i është dashur t’i nënshtrohej disa kirurgjive plastike.

ImageImageImage

Menu Title