[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mihrije Braha ia ‘huq’ keq me frizurën dhe grimin, shikoni si është bërëMihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.Edhe përkundër faktit se ka shumë vite karriere në skenë, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re, shkruan ORAinfo.

 

E duke qenë se duket e tillë, ajo gjithmonë shfaqet me veshje të bukura dhe atraktive.Mihrija është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Ajo ka publikuar sot një foto ku frizura e saj duket si paruk dhe grimi nuk është aq i përshtatshëm./

Menu Title