.
×

Mihrije Braha flet për herë të parë për vjehrritë e saj, e papritur çka thotëMihrije Braha ka folur për herë të parë për raportin që ka me vjehrritë e saj. Këngëtarja, Mihrije Braha ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage”, ku ka rrëfyer shumë të pathëna rreth jetës së saj.

Braha rrëfen edhe momente prekëse teksa flet për dy shtatzënitë e dështuara. Këto dhe shumë gjëra të tjera rreth Mihrijes mund t’i mësoni në intervistën e mëposhtme.

Nga ana tjetër, ajo ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat. Ajo po ashtu flet për raportin që ka me prindërit e Naimit dhe si e pritën ata si nusen e tyre në shtëpi.