.
×

Mihrije Braha “e tradhëton” Naimin, del në foto me…(Foto) 

Këngëtaren Mihrije Braha tashmë të gjithë e njohin si nëna e Platorit dhe gruaja e Naim Abazit, shkruan “Kosovarja”.

 

Naimi e Mihrija një dyshe e skenës sonë e cila ndër vite na kanë dhënë këngë të mira dhe emisione cilësore, së fundmi ata janë aktiv në emisionin “Odeon”. Por, përveç emisionit në fjalë, Mihrija është aktive edhe në këndim e është mjaft e ftuar edhe në emisione tjera si mysafire. Së fundmi Mihrijen e shohim në prani të Alaudin Hamitit, moderatori i “Klan Kosova”, e ky takim i tyre duket se ka një qëllim. Intervistimin e këngëtares Braha, ku me këtë rast dyshja në fjalë kanë realizuar edhe një foto së bashku.

 

Në këtë foto Mihrija duket shumë bukur dhe ëmbël pranë Alaudinit, madje ajo duket si moshatare e moderatorit Hamiti. Dhe ja shikojeni dhe binduni