[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mihrija “tradhton” Naimin! Ja me kë është parë në mes të sheshit (Foto) 

Mihrije Braha shihet çdo herë në pranin e bashkëshortit të saj, Naimit por kësaj radhe duket se ka bërë një përjashtim.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim në krahun e një babadimri kurse ajo kishte blerë edhe fanellat garuese për organizimin humanitar.

“Për humanitet” ka shkruar Mihrija dhe dukej shumë e kënaqur.

Menu Title