.
×

Mihrija shkëlqeu me fustan të kaltër, por shikoni se çfarë bëri Naimi për të 

Dasma e Labit e cila u mbajt mbrëmë në Prizren ka bërë bujë të madhe në publikun shqiptar.

Pothuajse të gjitha fytyrat publike të showbizit shqiptar ishin pjesë e këtij ahengu të organizuar nga moderatori i njohur Labinot Gashi, shkruan Botapress.

Poashtu edhe Mihrije Braha këngëtarja e mirënjohur e muzikës shqiptare ishte e ftuar në këtë mbrëmje.

 

Kësaj radhe këngëtarja e njohur kishte veshur një fustan të kaltër të gjatë ku dukej shumë bukur dhe kishte marrë gjithë vëmendjen e dasmorëve.

 

Në të shumtën e rasteve çiftet kur shkojnë në dasma përshtaten me veshjen e njëri-tjetrin. Këtë gjë kishte bërë edhe Naimi.

Për tu përshtatur me bashkëshorten, ai kishte vënë një krevate ngjyrë të kaltër.

 

 

 

Në dasmen e Labit……M B

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on