[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Messi i shqetësuar me CoutinhonLionel Messi dhe Ernesto Valverde, janë të shqetësuar te Barcelona. Forma e Philippe Coutinhos te Barcelona, po e shqetëson Leo Messin dhe Ernesto Valverden.

Për dallim nga Luis Suarez dhe argjentinasi, asnjë lojtar tjetër nuk ka arritur që të shënoj gola, përcjell “lajmi.net”. Coutinho nuk po arrin të shënoj gola në vazhdimësi, andaj Barcelona nuk po mbështet te ai më.

Messi po kërkon nga katalonasit që të gjejnë edhe një lojtar që do tu ndihmonte ta kalonin thatësirën e golave.

Menu Title