[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mësoni temperaturat e ditës së sotme!Botapress, 7 Korrik-Do të mbajë mot kryesisht i ngjajshëm,me diell dhe re të shpërndara. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 15-18 gradë Celsius, ndërsa maksiamalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 28-32gradë Celsius.

Shtypja atmosferike mbetet  mbi vlerat e normales.  Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i verilindjes dhe veriperëndimit./BP/

Menu Title