[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Merr flakë trafoja tek Kurrizi në PrishtinëSi pasojë e pakujdesisë së qytetarëve të cilët kanë djegur mbeturinat, trafoja e zonës së Kurrizit në Prishtinë është vërshuar nga flakët.Pamjet e momentit të shpërthimit të trafosë, janë dërguar në adresë të Klan Kosovës nga disa lexues – dëshmitarë të rastit.

Në zonën e dyqaneve nuk vërehet edhe shumë qarkullim pasi tymi dhe pluhuri kanë vërshuar ambientin. Raportohet se nga kjo pakujdesi askush nuk është lënduar.

Menu Title