.
×

Menduat se Rihanna ndalet, shikoni si duket këtë herë (Foto) 

Diva e muzikës, Rihanna së fundi po tregohet shumë aktivë në rrjetet sociale.

Related image

 

Rihanna edhe kësaj here ka dëshmuar stilin e saj të jashtëzakonshëm, në fotografitë e fundit ajo duket e mrekullueshme.

Duke ndjekur trendin e kohëve të fundit ajo është paraqitur me një fund të shkurtër dhe xhaketë me të njejtat nuanca dhe duket e mahnitshme, shkruan Botapress.