[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Melihate Tërmkolli tregon se a do të jetë pjesë e listës zgjedhore të LDK-sëIsh-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, shkruan në profilin e saj në Facebook se nuk do të kandidojë për deputete në zgjedhjet e 14 shkurtit.

“Përkundër vullnetit, dijes dhe potencialit politik e kombëtar me bazament Rugovian dhe me koncepte të qarta për të ardhmen e vendit dhe të LDK-së, nuk mund të kandidohem për deputete në zgjedhjet nacionale 2021”, ka shkruar Tërmkolli në FB,

Menu Title