[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Meda thellë në mendime, ja çfarë i thotë komentuesiËshtë padyshim ndër këngëtarët më të kërkuar të skenës I cili nuk ndalet me sukseset, shkruan Kosovarja.

Është po ashtu tejet aktiv në rrjetet sociale, ku ndanë me ndjekësit momente ndër më të ndryshmet, e ndër ta është edhe ky ku shihet I habitur në mendime me telefon në dorë.

Me që ka shumë adhurues, njëri ndër ta nuk kishte hezituar t’i thotë “mos mendo shumë se plakesh” .

Kujtojmë se projektet që ka sjellë u mirëpritën dhe vazhdojnë të jenë ende në listën e më të dëgjuarave.

Menu Title