[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Meda shfaqet në krahet e këngëtares së njohur, veprim i papritur nga LuljaMeda është ndër këngëtarët me të dashur për publikun.

Këtë e dëshmon edhe fakti se sa shumë është i ftuar në dasmë, që do të thotë është i përzgjedhuri i tyre për ditën më të rëndësishme të jetës, shkruan ORAinfo.

Meda është i martuar me Lulën dhe ka fëmijë, të cilët janë një familje shumë e bukur dhe e lumtur.Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një foto ku shfaqet në krahet e koleges se tij, këngëtares Dhurata Dora. Kjo foto e postuar nga vet Meda në instagram ka marrë shumë pëlqime nga kolegët e tjerë të dy këngëtareve.

Por e çuditshme është se këtë foto nuk e ka pëlqyer gruaja e Medes, Lulja.Kjo e fundit është ndër të parët qe i pëlqen fotot e postuara nga Meda në Instagram, por kjo foto me Dhuratën duket se nuk i ka pëlqyer edhe aq shumë Lulës…

Menu Title