[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Meda publikon foto me familje nga pushimet, Lulja nuk duket aspak mirëMeda është ndër këngëtarët me të dashur për publikun. Këtë e dëshmon edhe fakti se sa shumë është i ftuar në dasmë, që do të thotë është i përzgjedhuri i tyre për ditën më të rëndësishme të jetës, shkruan ORAinfo.

 

Meda është i martuar me Lulën dhe ka fëmijë, të cilët janë një familje shumë e bukur dhe e lumtur. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ai ka publikuar pamje nga pushimet me familje, por Lulja nuk duket edhe aq mirë e pagrimosur.

 

Menu Title