[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Meda me këngë për Ibrahim Rugovën, publikon një pjesë të sajMeda po vjen me këngë të re. Këngëtari Meda ka ditë që po e paralajmëron projektin e ri muzikor.

Ai po vjen me këngë kushtuar presidentit historik, Ibrahim Rugova dhe me ndjekësit sapo e ka ndarë një video ku tregon pamje nga videoklipi. Nuk ka treguar ende se kur do të publikohet kënga mirëpo fansat po e presin me padurim.

 

Menu Title