[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Meda me dashnin e vet shfaqen nga pushimet veprimi i Lules lë pa mend atëKëngëtari i njohur Mehdi Përgjegjaj i cili për publikun shqipërat u bë i njohur me emrin Meda, shkruan ORAinfo.

 

Meda është këngëtari i cili pëlqehet shumë nga publiku shqiptarë, pasi që me zërin e tij unik ka bërë për vete shumë fansa.Meda është më i ftuari në ahengjet familjare dhe në koncerte si në Kosovë ashtu edhe në diasporë.Ai së bashku me bashkëshorten e tij kanë filluar pushimet, po në video që ka publikuar Meda shihet me dashin e tij në një jahte.

 

MEDA

Menu Title