.
×

Meda me bashkëshorte duken për mrekulli në fotografinë e funditKëngëtari i muzikës popullore Mehdin Përgjeqaj ndryshe i njohur si Meda gjatë kësaj vere ka qenë shumë i ngarkuar me dasma e koncerte.

Por ai  duket se ka gjetur kohë që  të jetë mysafir në një aheng familjar.

Se fundëmi ai në rrjetin social “Instagram” ka postuar nje fotografi ku shfaqet bashkë me gruan e tij dhe padyshim që të dy duken shumë bukur.

Ata janë prindër të katër fëmijëve dhe kanë një martesë të lumtur.