.
×

Meda: Jam rrahur me Sinan Hoxhën, ja se si ndodhi ngjarjaKëtë javë n’Kosovë Show, ishte i ftuar këngëtari Meda dhe këngëtarja Vjollca Haxhiu.

 

Meda, tani pritet që ti lansoj edhe 7 këngë të reja të cilat tashmë janë gati.I pyetur për xhelozinë në mes të artistëve, Meda u shpreh se nuk xhelozon në asnjë koleg apo kolege, ndërsa thoë se nuk e di kush nga kolegët mund ta xhelozoj atë.Meda është pyetur se a është rrahur me dikë fizikisht. Ai ka pranuar dhe ka thënë se është rrahur me Sinan Hoxhën si dhe Sinan Vllasalin, por kjo ishte vetëm një shaka.