[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Me surle e tupana priten mërgimtarët në Aeroportin e PrishtinësJemi në sezonën e verës dhe bashkatdhetarët ja kanë mësyrë pushimeve në Kosovë.Kolona të gjata në kufi e fluksi i madh i udhëtarëve në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari”, e dëshmojnë më së miri këtë gjë.

Por, një pritje më e veçantë iu është bërë mërgimtarëve sot dhe atë më surle e tupana.

Një video po bën xhiro në rrjetet sociale ku në “Arrivals” në ANP tingujt e tupanëve nuk kanë të ndalur si dhe qytetarët shihen duke vallëzuara.

Si e komentoni kete?

Publiée par Prite të gjelbrën sur Vendredi 21 juin 2019

Menu Title