[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Më në fund në Kosovë, Arta Nitaj rikthehet pas izolimit për 3 muaj në DubaiArta Nitaj, për shkak të pandemisë, mbeti e izoluar në Dubai për tre muaj. Arta e cila tashmë ushtron profesionin e saj si blogere duke pozuar për markat e ndryshme brenda dhe jashtë vendit, kishte mbetur e izoluar në Dubai bashkë me miken e saj.

Mirëpo më në fund pritjes i erdhi fundi dhe ajo u kthye në Kosovë. Faktikisht ajo arriti në Kosovë më datën 21 Maj me fluturimin special që u organizua për 136 shtetasit e Kosovës që kishin mbetur të izoluar në Dubai.


Rikthimi i aktores dhe blogeres u konfirmua nëpërmjet një postimi në Instagram në llogarinë e një studio makijazhi.

Menu Title