.
×

Më në fund dashurohet edhe Vlora ÇitakuVlora Çitaku është ambasadorja e Kosovës në ShBA.

jo përveç se është një femër e suksesshme, është edhe atraktive.Vlora, është aktive në rrjete sociale ku ndan postime të ndryshme.

Së fundi, në llogarinë e saj ‘Instagram‘ ajo ka publikuar një imazh me nipin e saj dhe në mbishkrimin e fotos ka shkruar ‘Dashuri‘.