.
×

‘Me mujt ta kisha marrë burrin’, shihni si ia kthen fanses Adelina TahiriKëngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri ka kërkuar në llogarinë e saj ‘Instagram‘,t’i bëjnë pyetje fansat. Ajo mori shumë kritika për martesën e saj me avokatin maqedonas, Serjozha Markov por duket që po e kanë edhe lakmi.

“Je femen shumë me fat tepër e bukur te kom zili per jeten qe ke beso me mujt une ta kisha marre burrin”, ishte një koment i lënë nga një fanse e saj.

‘Merre hahahha po svjen e don Adelinen”, ishte përgjigja epike e Adelinës.

Ndër tjerash, Adelina dhe Serjozha vitin e kaluar u bënë prindër për herë të parë të një djali