[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Me eksploziv shkatërrojnë bankomatin e një banke në KomoranPolicia e Kosovës ka njoftuar se katër persona të panjohur kanë shkatërruar me eksploziv bankomatin e një banke në Komoran.

“Është raportuar se katër person-a të panjohur duke përdorur mjetë eksploziv e kanë dëmtuar-shkatërruar bankomatin e një banke dhe janë larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në raportin e policisë.

Njësitë relevante policore , një zyrtar i bankës dhe njësiti i sigurimit privat kanë dalë në vendin e ngjarjes. /Telegrafi/

Menu Title