.
×

Më e re se në serial, Zhadja nuk njihet sa shumë ka ndryshuarGiovanna Antonelli është aktorja që mblodhi pas vetes mijëra shikues edhe nga publiku shqiptar.

Seriali ‘O Clone’ me tematikën interesante të klonimit dhe përplasjen e dy qytetrimeve,gjeti një shikueshmëri të madhe ne shumë vende të botës, përcjell ORAinfo.

Padyshim që nuk e keni harruar aktoren që luajti rolin kryesor e që solli edhe imazhin e një gruaje e Lindjes.

‘Zhadja’ së fundi shihet se ka ndryshuar shumë dhe me flokët bionde duket edhe më e re se në serial, pavarësisht se shumë vite kanë kaluar.

Në fotografitë e mëposhtme aktorja duket mjaft simpaktike e joshëse. /ORAinfo/