.
×

Mc Kresha publikon këngën e reMc Kresha është reperi më i dashur për publikun.Ai publikoi këngën më të re të titulluar “Engime”, në bashkëpunim me Art Abazin.Teksin e këngës e shkruan Fifi, Art Abazi, Mc Kresha dhe Gent Myftaraj.