[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Mbyt vetën një 50-vjeçar në Rogoçicë të KamenicësBotapress, 6 Gusht-Një person nga fshati Rogoçicë i komunës së Kamenicës  i moshës rreth 50-vjeçare gjatë ditës së sotme i ka marrë jetën vetës.

Ai u gjet i vdekur nga ana e familjarëve të tij në orët e para të pasdites së sotme.

“Mund të ju konfirmojmë se një person është gjetur pa shenja jetë gjatë ditës së sotme në fshatin Ragoqicë të Kamenicës. Rasti po hetohet nga ana e zyrtarëve policorë”, kanë thënë nga policia  e Gjilanit.

Ndërkohë i ndjeri siç mëson Express ishte i martuar dhe kishte dy fëmijë.

Menu Title